Bývanie

Úsporné LED žiarovky

Úsporné LED žiarovky

Úsporné LED žiarovky – kombinácia tradičného vzhľadu žiarovky so všetkými výhodami pre úsporné LED žiarovky. Táto inovatívna LED žiarovka obsahuje LED vlákna a tak svojim vzhľadom imituje tradičnú žiarovku. Pozdĺžna stavba potiahnutého fosforu vysiela veľmi jasné svetlo s vysokým farebným podaním. Vyžarovaci uhol 300 °, rýchly čas rozsvietenia (asi 0,2 s) a vysoký svetelný výkon činia túto žiarovku ideálnou náhradou za štandardné žiarovky s použitím volfrámového vlákna.

Vyžarovaci uhol 300 ° do priestoru!!!
Chceš vidieť koľko stoja úsporné LED žiarovky?

Získajte úsporu s LED žiarovkami

LED žiarovky sú určené pre osvetlenie akýchkoľvek bytových, alebo verejných priestorov, ako sú obchody, nákupné strediská, kaviarne. Vhodné sú tiež pre vonkajšie osvetlenie záhrady alebo záhradnej terasy. Ich použitie významne znižuje finančné náklady na údržbu priestorov – až niekoľkonásobne menej spotrebovanej energie a pritom neohrievajú povrchy osvetľovaných predmetov, čo zaručuje vysokú bezpečnosť pred vznikom požiaru.

Úsporné led žiarovky


 

Úsporné LED žiarovky pre priemyselné osvetlenie

Na trh prichádza nový rad úsporných LED žiaroviek a priemyselného osvetlenia s využitím najnovších technológii. V ponuke nájdete tiež LED žiarovky do priemyselných svietidiel (nahrádzajú štandardné metalhalogenidové výbojky). Vďaka našim technickým riešeniam sa zníženie spotreby energie pohybuje v rozmedzí 50 až 80%, čo má významný vplyv na životné prostredie a verejnú bezpečnosť.

Priemyselné LED žiarovky

 

Nový rad svietidiel sa vyznačuje revolučným konštrukčným dizajnom. Naše výrobky majú rýchly štart, žiadny strohoskopický efekt, znižujú únavu očí, čo vedie k zvýšeniu bezpečnosti v prevádzke. Pre dobrú reprodukciu farieb v prevádzke a primeraný kontrast farieb, sme použili svetelný zdroj s vysokým indexom podania farieb.

 

Related posts

Leave a Comment